Nordic walking

Bemutatófilmünk: Botkóstoló

Hírlevél

" Légy a saját Mestered. A lámpa benned él.

Gyújtsd hát meg, és haladj minden félelem nélkül."

                 - Sai Baba -

"Ha nem vagy kész változtatni az életeden, nem lehet segíteni rajtad."  

                - Hippokratész - 

"A távolság köztetetek és Isten között ugyanolyan, mint magatok és önmagatok közt. Ha valaki magától távol áll, akkor Isten is távol áll tőle. Tehát először önmagatokhoz kell közelebb jutnotok!"

                  - Sai Baba -

"Ezen a világon az ember egyetlen biztosítéka a tudása, tapasztalata és tehetsége."

                 - Henry Ford -

"Egy probléma nem oldaható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta."

                 - Einstein -

Az Egészségvédő Kör - Angol társalgási klubja FELNŐTTEKNEK

Az ANGOL TÁRSALGÁSI KLUBUNK hamarosan indítja 2020. őszétől újabb évadját, lehetőleg személyes részvétellel, esetleg kombináltan online alkalmakkal. Ezennel 3 csoportot indítunk, már várjuk a jelentkezéseket. Részletek hamarosan!

EGÉSZSÉGVÉDŐ KÖR, alapítva: 2007. szeptember 07.

2020. januártól - júniusig a kezdési időpontok:

- 1. szint (kezdő - A/1) 16.45 - 18.15-ig

- 2. szint (kezdőről továbbhaladó, alapismereteket tovább bővítő csoport - A2) 18.30-20.00-ig.

Jelentkezz most, hívj barátokat, ismerősöket is! Szintfelméréssel folyamatosan be lehet kapcsolódni csoportjainkba! Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

 

Gyakran utazol külföldre? Szeretnél egyszerű helyzetekben önállóan, nyelvi korlátok nélkül boldogulni? Vagy szeretnéd élővé tenni eddigi passzív tudásodat? Esetleg szeretteid külföldön élnek és szeretnéd, ha ott Te is meg tudnál szólalni, esetleg szeretnéd ha megértenének?

Ha a válaszod igen, akkor itt a helyed az Egészségvédő Kör Angol Társalgási Klubjában, amely két különböző szinten működik. Szókincsfejlesztő és szituációs gyakorlatok segítségével, barátságos légkörben fejlesztheted gyakorlati angol nyelvtudásodat. 

A foglalkozásainkat szükség esetén alkalmanként is lehet látogatni. az alábbiak szerint!

(Mivel igény mutatkozik erős középhaladó BESZÉDORIENTÁCIÓS gyakorló foglalkozásokra is (KÖZÉPHALADÓ ISMERETEKKEL RENDELKEZŐK RÉSZÉRE), ezért a későbbiek folyamán, ennek külön időpontban való indítását is tervezzük - erre való esetleges igényeket kérjük  előre jelezni. Ezzel kapcsolatos információkat hamarosan közzétesszük. Minden kedves jelentkezőt szeretettel várunk!

Az Egészségvédő Kör Angol társalgási klubja - FELNŐTTEKNEK

A foglalkozásokat vezeti: Kiss Erika klubvezető

Jelentkezni lehet - AZ ALÁBBI "JELENTKEZÉSRE KATTINTÁSSAL", A JELENTKEZÉSI ŰRLAP KITÖLTÉSÉVEL (kizárólag első alkalommal!)

Helyszín: Debrecen, Piac utca 34. (A teremről a jelentkezések visszaigazolásakor küldünk pontos tájékoztatót!) 

Két szinten fogadjuk a kedves érdeklődőket, amelyre folyamatosan, menetközben is be lehet kapcsolódni - előzetes jelentkezéssel (aki bizonytalan, rövid szintfelmérő teszt segítségével segítünk eldönteni, hogy melyik csoportba járjon):

1. szint időpont: Kezdő-alapozó,  (2x45 percben)

2. szint időpont: Továbbfejlesztő - középszint felé haladó,  (2x45 percben).

 

TÁJÉKOZTATÓ A SZINTEKRŐL:

 

 Angol társalgás 1. szint - Kezdő - alapozó (elementari)

 

Ajánlott azoknak, akik nyelvtudással egyáltalán nem vagy csak minimális mértékben rendelkeznek

Tervezett témák: önmagunk és családunk bemutatása, a színek és számok világa, idő, óra, tájékozódás a városban, bolti- piaci vásárlás, testrészek, betegség, időjárás, napi rutin feladatok, rendelés étteremben, kávéházban, utazás, és körvonalakban véve a munka, stb.

 

Angol társalgás 2. szint - továbbfejesztő, közép szint felé haladó (lower intermediate)

 

Ajánlott azoknak, akik az Angol társalgási klubunk 1. szintjét elvégezték, vagy már többszörös újrakezdők, illetve alapfokú tudással rendelkeznek

Tervezett témák: az 1. szinten vett témák magasabb szinten való kibontása, szituációs gyakorlatokkal, szókincsfejlesztéssel a gyakorlati alkalmazásuk magasabb szintre emelése, játékos gyakorlatokkal a nehezebb területek megkönnyítése - önmagunk és családunk bemutatása, a színek és számok világa, idő, óra, tájékozódás a városban, bolti- piaci vásárlás, testrészek, betegség, időjárás, napi rutin feladatok, rendelés étteremben, kávéházban, utazás részletesen, ill. új téma lehet pl. aprólékosan véve a munka világa, stb.

 

Folyamatosan várjuk a jelentkezéseket, MINDKÉT SZINTEN előrefizetéssel - 30 napra szóló KEDVEZMÉNYES részvételi díj fizetési lehetőséggel - ELSŐ ALKALOMMAL AZ ALÁBBI JELENTKEZÉS ELKÜLDÉSÉVEL!   

Részvételi díj: ALAPÍTVÁNYI TÁMOGATÁSSAL CSAK  4.500 Ft/fő/hó (4 x 90 perc) - előrefizetéssel  (a kezdő foglalkozás dátumának megjelölésével, innen indul a 30  nap).  Jegyzet támogatás: ................... (hamarosan pontosítjuk!)

Alkalomszerűen: 2.000 Ft/fő/alkalom - 2x45 perc

 

 

JELENTKEZÉSHEZ KATTINTSON IDE>>>!

 

Az Egészségvédő Kör Angol társalgási klubját

az Erőforrás Holisztikus Egészségfejlesztő, Kutató, Oktató és Rekreációs Életmód Alapítvány (röv.név: Erőforrás Alapítvány) támogatja!

További információ: 0670-3203-284

 

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

A programáltozás jogát fenntartjuk!